Новини
06.06.2018

Корпорація УкрАВТО перебуває під інформаційною атакою

Діяльність Корпорації на території Криму і ОРДЛО була припинена в 2014 році в зв'язку з окупацією і незаконною зміною юрисдикції. І як наслідок з моменту окупації, Корпорація УкрАВТО не здійснює будь-якої діяльності на території АР Крим, областях та місті Севастополі, і не має будь-яких укладених договорів з підприємствами на цих територіях.
Причина поширення даної інформації полягає не в тому, що Корпорація УкрАВТО не провадить поставки автомобілів в Крим, а в тому, що після 2-х років листування і переговорів про усунення порушень дилерського договору, компанія «АвтоКапітал», офіційний представник Mercedes Benz в Україні, входить до складу Корпорації УкрАВТО, в кінці березня цього року, була змушена розірвати дилерський договір з екс-офіційним дилером Mercedes-Benz ТОВ «АвтоДім Запоріжжя» через непрозорість структури власності: тільки за останні 2 роки компанія внесла зміни в реєстр власників 6 разів, порушуючи дилерську угоду. Навіть сьогодні залишається неясним, хто ховається за офшорами, на які зареєстрована компанія «АвтоДім Запоріжжя». Ще в листопаді 2017 року дилер оскаржив ряд положень дилерського договору в суді, який програв за всіма пунктами. «Терплячи фіаско» в правовому полі, нові таємні власники «АвтоДім Запоріжжя», пішли в медійний простір, щоб чинити тиск на партнера, з метою продовження розірваного договору. Опублікований матеріал є частиною невдалої інформаційної кампанії з дискредитації УкрАВТО і її власника.

Ми допускаємо, що в самий найближчий час в інформаційному просторі може з'явитися ряд публікацій, що мають на меті завдати шкоди діловій репутації УкрАВТО, дискредитувати її власника і відвернути увагу ЗМІ від вищезгаданого корпоративного конфлікту, який був ініційований невідомими власниками «АвтоДому Запоріжжя».

Недавні дії з боку ТОВ «АвтоДім Запоріжжя» підтверджують несумлінність ведення бізнесу, що створює додаткові ризики для клієнтів по відношенню до їх коштів і автомобілів.

Припинення відносин з партнером, який системно порушував умови дилерського договору, - повністю виправданий і логічний крок УкрАВТО.